Питання-Відповіді
Доставка / Оплата
Доставка варення Новою поштою, Justin та Укрпоштою.

Оплата на карту або післяплата на Новій пошті.
Застереження
Мій продукт являється повністю натуральним, тільки фрукти ягоди, цукор і лимонний сік. При відкритті банки повинний бути хлопок, у разі відсутності хлопка продукти вживати не рекомендується. В такому випадку напишіть мені в соцмережі в приват я заміню ваше замовлення за свій рахунок.
Зберігання та термін придатності
Варення та сиропи: зберігати при температурі від 0°С до 25°С. Після відкриття банку зберігати в холодильнику. У разі відсутності хлопка під час відкривання банки, продукт споживати не можна.

Закрита банка зберігається 24 місяці від дати виробництва (дата виробництва вказана на дні банки), після відкриття банки продукт слід зберігати не більше 2 місяців у холодильнику.
Повернення товару
Якщо отримали пошкоджений або зіпсований товар - напишіть мені за вказаними контактами або зателефонуйте. Я обміняю ваше замовлення протягом 2-3 днів.
Як оформити корпоративне замовлення
Залиште через форму на сайті, зателефонуйте або напишіть нам за номером +38 (067) 123 44 50 (Viber, Telegram). Я допоможу вам підібрати варіації подарунків та проконсульту по всім питанням.

Також, якщо у вас є побажання щодо подарунку, ви можете написати мені на пошту info.yourjam@gmail.com з поміткою в темі "Корпоративне замовлення".

В листі, будь ласка, зазначте необхідну кількість подарунків, тип пакування, варіацію заповнення та ваш логотип для брендингу.

Буду радий співпраці!
Made on
Tilda